V petek, 20. 5. 2016, sta bili na naši šoli dve izborni tekmovanji za udeležbo na državnem tekmovanju “Kaj veš o prometu” , ki teče pod organizacijo Javne agencije za varnost v prometu  in ETEC, ki ga vodi Avto moto zveza Slovenije. Obeh tekmovanj  se je udeležilo tudi 11učencev naše šole.
Na tekmovanju so pokazali dobro znanje  prometnih predpisov  in spretnosti pri vožnji s kolesom. Tako sta se na državno tekmovanje “Kaj veš o prometu” uvrstila Jure Sočič in Alexij Kegelj Fartelj, saj sta osvojila 1. in 2. mesto , v tekmovanju ETEC pa sta se v nadaljnje tekmovanje uvrstila Tian Bagola in Tian Rantaša med dečki, ter Pia Lipuš in  Živa Rituper med dekleti. Želimo jim obilo uspeha tudi na državnih tekmovanjih!

Čestitamo!

img_8613_1