V četrtek, 26. 10. 2017, je drugo šolsko uro potekal sprejem prvošolcev v šolsko skupnost. Program je vodila Zoja Lalovič Smej pod mentorstvom učiteljice Simone Mavrič Kustec. Najprej so za prvošolce zapeli, zaplesali in deklamirali učenci drugih razredov. Nato je Zoja povedala še nekaj o nalogah in dolžnostih, ki jih imajo kot učenci na šoli. Sledil je razgovor o obnašanju in dolžnostih najmlajših učencev z gospo ravnateljico. Za konec so učencem podelili še diplome, ki dokazujejo pravo pripadnost šoli in šolski skupnosti. Ob prihodu v razred so jih tam čakala mala darila presenečenja – čokoladni mafini.
Mislim, da je bil sprejem za vsakega od njih nekaj posebnega, kar jim bo ostalo v lepem spominu.

Laura Bea Burjan, 7. a

img_3411_1