Spoštovani,
Osnovna šola III Murska Sobota v letošnjem šolskem letu pripravlja muzikal Od vrat do vrat, ki je nastal pod mentorstvom Tjaše Šimonka in Tanje Roš. Zgodba predstave, ki jo je napisala Tanja Roš, govori o delovnem dnevu poštarja, ki je ob svojem delu v stiku z veliko ljudmi in njihovimi življenjskimi zgodbami. Muzikal Od vrat do vrat bodo odpeli in odigrali učenci šolske gledališke skupine in predmeta ansambelska igra.
Vljudno vas vabimo, da se nam pridružite v torek, 19. 12. 2017, ob 19. uri v Gledališču Park. Večerna predstava je namenjena staršem in širši javnosti, učenci pa si bodo muzikal ogledali v četrtek, 21. 12. 2017, v dopoldanskem času.
Vstopnina: 2 €, za učence brezplačno. Vstopnice rezervirajte na blagajni Gledališča Park.
Tisti, ki ste si vstopnice že rezervirali v času pogovornih ur, jih dvignete prav tako v Gledališču Park.
Ravnateljica Sonja Čerpnjak