V četrtek, 11. 02. 2016, smo se udeležili polfinala državnega prvenstva v skokih na mali prožni ponjavi. Med 428 tekmovalci smo lahko ponosni na našo šolo. Najboljša je ponovno bila Asja Benčec, ki si je v kategoriji starejših deklic priskakala 1. mesto, ekipa starejših deklic (Asja Benčec, Ana Stančin, Lea Kozic in Nicole Ravš) pa je dosegla 5. mesto.  Med številno najmočnejšo konkurenco je prva ekipa mlajših deklic (Doroteja Pernat, Katarina Kovačec, Pia Lipuš, Hana Rep in Iva Cirkvenčič) osvojila 6. mesto. Ekipa najmlajših deklic (Dunja Ana Colombo, Gaja Krčmar, Ana Žvokelj, Neli Čep in Katja Banfi) pa se je kljub odličnim skokom uvrstila na 5. mesto. Asja Benčec je bila proglašena za najboljšo športnico v šolskem športu v letu 2015. Priznanje je prejela konec januarja.
Vsem učenkam čestitamo za dosežene rezultate.

Mentorica Polonca Horvat

gimnastikadobrova_1