V petek, 22. 4. 2016, je 1.b razred sodeloval na otvoritvi dobrodelne prireditve S srcem na kolo. To je že 11. Mikova karavana otroškega smeha, ko pomaga s kolesarjenjem po Sloveniji zbrati sredstva, da omogoči 200 otrokom iz socialno ogroženih družin brezskrbne počitnice. Z veseljem smo sprejeli povabilo, da sodelujemo na tako humanitarni prireditvi. Letos so kolesarji pričeli prav v našem mestu in mi smo jim za pogum, za njihovo srčnost, zapeli. Zaplesali pa so tudi breakdancerji Plesne šole Zeko, katere član je tudi učenec našega razreda, ki smo mu ob gibalnih vragolijah tudi bučno zaploskali. Vsem kolesarjem pa smo pomahali v slovo in naj jim bo pot od Murske Sobote do Izole čim lažja, saj opravljajo plemenito dejanje.

Učenci 1.b razreda z učiteljicama Natašo in Ingrid

img_2081_1