Naši mladi raziskovalci so se tudi letos podali na pot raziskovanja, ki se je zaradi aktualnih razmer v letošnjem šolskem letu zaključila nekoliko drugače. Kljub aktualnim težavam in negotovi situaciji so se udeležili 28. Regijskega srečanje mladih raziskovalcev Pomurja, tokrat na daljavo.
Letošnje leto je tako tudi prvič regijsko srečanje potekalo preko video konferenc. Na virtualnem srečanju so naši štirje devetošolci zagovarjali naslednje raziskovalne naloge: Sanja Balažic je z nalogo Metode in tehnike učenja ter učni stili osnovnošolcev prejela srebrno priznanje, Pia Recek je z nalogo Vpliv medijev na mlade osvojila bronasto priznanje, bronasta je bila tudi naloga Energetska pismenost mladih in njihovo mnenje o fenomenu Grete Thunberg, ki jo je napisala Laura Bea Burjan, Jan Hari Dimitrić je prav tako osvojil bronasto priznanje z nalogo Pitna voda – samoumevnost ali privilegij?
Vsem raziskovalcem iskreno čestitam in želim obilo raziskovalnih dejavnosti tudi v prihodnje.

Mentorica Aleksandra Grah