24. 6. 2019 smo na šoli zaključili šolsko leto 2018/19. Skozi dogajanje ob reki Muri, od preteklosti in sedanjosti v prihodnost, so nas popeljale učenke in učenec iz 6.r, ki so obiskovali neobvezni izbirni predmet umetnost. Začetek z odpeto himno in z govorom ga. ravnateljice Sonje Čerpnjak, se je nadaljeval s podelitvijo priznanj za dosežke na državnih tekmovanjih in na športnem področju. Ritmičarke pod vodstvom Polonce Horvat so nadaljevale kulturni program, ki so ga dopolnili še drugi, pevke z učiteljico Tjašo Šimonka in plesalci prvih treh razredov, ki so odplesali prekmurske plese.
Ura druženje je minila ob šumenju reke. Skupni in zadnji ples s sporočilom: preživeli bomo! Tako, kot so od nekdaj, v tej naši prekmurski ravnici. In zdaj na počitnice. Uživajmo jih! Zaslužene so!

Tanja Roš

dsc_9422_1