Prvega septembra smo v naši športni dvorani priredili sprejem naših novih modrijanov, prvošolk in prvošolcev.
Po prijetnem uvodu in nagovoru ravnateljice so si ogledali kulturni program, ki so ga pripravili starejši učenci naše šole. Nato so jih na odru po vrsti pozdravile učiteljice in navzoči v športni dvorani. Po programu so učenci pogumno odšli z učiteljicami v matične učilnice, kjer so spoznavali nove sošolke in sošolce. V učilnici so se predstavili in si ogledali svoj novi prostor, v katerega bodo prihajali v šolo. Čas je hitro minil in že so kot pravi šolarji z rumenimi ruticami odhiteli k svojim staršem.

Vsem prvošolcem in drugim učencem želimo uspešno šolanje, polno novih znanj, igre, radovednosti in smeha.

učiteljica Maja Novak Košar

img_9749_1