V petek, 1. 4. 2022, je bilo na naši šoli regijsko tekmovanje v konstruiranju in obdelavi gradiv. Našo šolo je zastopalo 11 učencev, ki so tekmovali v različnih panogah in dosegli dobre rezultate.

• Lian Debelak, Tobija Gornjec in Filip Pelemiš so tekmovali v kategoriji K1 konstruiranje z Lego gradniki. Tobija in Filip sta dosegla 3. mesto.
  • Tine Šalamon in Jure Kumin sta tekmovala v kategoriji T2 – Izdelava izdelka iz lesa z uporabo električnega orodja.
  • Gregor Kuhar in Neo Forjanič sta tekmovala v kategoriji T1 – Izdelava izdelka iz papirja.
  • Jaša Grčar in Tajda Gostenčnik sta tekmovala v kategoriji T3 – Izdelava izdelka iz umetne mase.
  • Nejc Titan in Tilen Plahut sta tekmovala v kategoriji T4  – Izdelava izdelka iz kovine.

Vsem tekmovalcem čestitamo za dosežene rezultate.

Mentorji

IMG_0364_1