V sredo, 6. 4. 2022, je bila slavnostna akademija Festivala Inovativnosti, Znanosti in Ustvarjalnosti Mladih – IZUM ter 30. letnica mladinske raziskovalne dejavnosti v Pomurju. Osnovna šola III Murska Sobota je prejela plaketo z nazivom Raziskovalna šola 2021, učitelj Miran Podojsteršek je prejel častni znak ZOTKS (obrazložitev), učiteljica Simona Prša pa je prejela plaketo za aktivno in uspešno sodelovanje ter strokovno in pedagoško delo na področju tekmovanj iz znanja.
Obenem so prejeli priznanja tudi naslednji učenci:
Tine Šalamon – zlato priznanje iz logike
Erik Gomboc – srebrno priznanje iz logike
Vid Šinko – srebrno priznanje iz logike

Ponosni smo, da naša šola nudi učencem odlične priložnosti za nadgradnjo in dopolnitev znanja pridobljenega v šoli, prav tako pa smo ponosni, da mentorji s svojim prispevkom dodajajo praktično vrednost ter interesno usmerjajo učence v različna področja znanosti.

Čestitke učencem in mentorjem ob zasluženih priznanjih.

IMG_1376_1