Po dolgem premoru je bilo pustovanje končno izvedeno, saj nam ga je omejila korona, včasih pa pustno rajanje v šoli preprečijo tudi zimske počitnice. V tem šolskem letu smo lahko spet skupaj rajali v šoli. Letos je bilo pustovanje nekaj posebnega, nekaj drugačnega, saj smo želeli, da se imajo učenci nepozabno. Po jutranji pustni malici smo se najprej nastavili fotoaparatu in naredili razredne fotografije. Nato je sledila pustna povorka po mestu. Bila je zeloooo dolga! Pokazali smo naše čudovite maske obiskovalcem ulic, ustavljali promet ob prečkanju križišč, priključili smo se pihalni godbi in mahali gledalcem iz stanovanj ter pisarn. Po vrnitvi v šolo je učence čakalo presenečenje, in sicer DJ Enis, ki je v telovadnici samo za nas vrtel glasbo. Ob plesu račk, vlakca, ustvarjanja kavbojskega tunela, plesanju polke in drugih modernih ritmov smo se vrteli, noreli, plesali ter se predstavili žiriji, ki je izbrala najboljše maske različnih kategorij. Sledilo je še eno presenečenje. Na pustnem rajanju sta nas obiskala kurenta, ki sta nam s svojimi mogočnimi zvonovi pomagala odganjati zimo. Tokratno pustovanje je bilo res drugačno in res nepozabno!

kolektiv OŠ III MS

IMG_1486_1

Več slik si lahko ogedate s klikom na sliko.