V četrtek, 23.  2. 2023, so učenci naše šole nastopili na polfinalu DP v skokih na mali prožni ponjavi. Na tekmovanju, ki je potekalo v Mariboru, smo se odlično odrezali.
V kategoriji najmlajših deklic smo zasedli drugo mesto. Za ekipo naše šole so skakali: Ela Varga Gostojić, Iris Pertoci, Ema Kofjač in Antonela Sedonja. V kategoriji mlajših deklic, starejših deklic in starejših dečkov pa smo bili nepremagljivi in ponovno dokazali, da smo v vzhodnem delu Slovenije gimnastično najmočnejša šola. Za mlajše deklice so skakale: Leni Cipot, ki je zmagala tudi kot posameznica, Mara Recek, ki je bila druga, Pika Golob, Nuša Hanc in Lana Skandali. V kategoriji starejših deklic so skakale Mija Škraban, Jerca Recek, Neli Režonja in Ela Gomboc. Za starejše dečke pa so nastopili: Lan Šalamun, ki je kot posameznik osvojil tretje mesto, Lan Dominko, Alex Vukan, Keanu Švenda in Mark Durič.
Vsem nastopajočim še enkrat iskreno čestitamo, za njih pa bomo stiskali pesti 14. marca na finalu DP, ki bo v Kopru.

Mentorica Polonca Horvat

IMG_1211_1