V petek, 16. 6. 2023, je v šolski telovadnici pod geslom “Prijateljstvo je največji zaklad” potekala zaključna prireditev, na kateri so se predstavili številni talenti naše šole. Učenci so z izvirnimi točkami, ki so jih pripravljali skupaj s svojimi mentorji, prikazali veliko ustvarjalnosti, prepleta različnih zgodb prijateljstva, ki so se kalile skozi celotno šolsko leto. Ravnateljica Sonja Čerpnjak jih je v nagovoru podrobneje predstavila, saj je bilo prijateljstvo rdeča nič vseh dejavnosti v šolskem letu 2022/23, in podelila nagrade najuspešnejšim učencem. Znova smo dokazali, da smo na naši šoli pomembni prav vsi, saj nam le skupaj lahko uspe. Še naprej se bomo trudili in preko različnih dejavnosti spodbujali k prijaznosti in spletanju tesnih vezi prijateljstva.

Učenci in kolektiv OŠ III Murska Sobota