V torek, 17. 10. 2023, je naša šola nastopila na 57. Spominskem teku. Naši učenci so šolo izvrstno zastopali. Tek je štafetnega tipa in v ekipi so sodelovali po trije učenci.
Najboljši so bili učenci tretje triade. Keanu Švenda, Vid Mlinarič in Maj Balažic so premagal vso konkurenco in zasedli 1. mesto.
Odlične so bile tudi učenke tretje triade. Zoja Čerpnjak, Maša Kos in Maša Žalig so zasedle 2. mesto.
Odlično pa so odtekli tudi učenci 2. triade. Hamza Telbiz, Aljaž Farkaš in Lan Slana so zasedli 3. mesto.
Prav tako 3. mesto pa so zasedli tudi učenci prve triade. Za ekipo so tekli Roko Horvat, Max Ščančar in Žan Zdolšek.
Vsem učencem, ki so na Spominskem teku nastopili še enkrat iskreno čestitamo in se jim zahvaljujemo, da tako uspešno zastopajo našo šolo.

Polonca Horvat

IMG_1995