V času od 13. 2. – 17. 2. 2017 smo izpeljali smučarski tečaj na Rogli, v katerega je bilo letos vključenih 47 tečajnikov, ki so bili razdeljeni v pet skupin. V  prvo skupino so bili vključeni tisti učenci, ki so letos prvič stopili na smuči, v drugi so bili učenci z osnovnim predznanjem, tretja, četrta in peta skupina pa so imele nadaljevalni program smučanja. Na tečaju je delovalo pet učiteljev smučanja: Pia Hafner, Rok Babič, Nino Čep, Denis Ficko in Jernej Juteršnik.  Vsi udeleženci tečaja so nadgradili svoje smučarsko znanje, ki so ga podkrepili z osvojenimi smučarskimi znaki: bronastim, srebrnim in zlatim znakom. Poleg aktivnosti na smučišču smo se sproščali tudi v hotelskem bazenu, igrali razne športe v športni dvorani, najbolj pa nam je ostal v spominu zadnji dan, ki smo ga zaključili v hotelski diskoteki. Tečaj je minil v sproščenem vzdušju brez poškodb. Na poti domov smo se ustavili v mariborskem McDonaldsu.

Vodja tečaj Mario Čep

20170214_085423_1