V petek, 29. 3. 2024, je bilo na naši šoli regijsko tekmovanje v konstruiranju in tehnologiji obdelave gradiv. Našo šolo je zastopalo 12 učencev, ki so tekmovali v različnih panogah in dosegli dobre rezultate.

• Rok Slana in Neža Šmid sta tekmovala v kategoriji K1 konstruiranje z Lego gradniki. Neža Šmid je dosegla tretje mesto.
  • Tobija Gornjec in Miha Gomboši sta tekmovala v kategoriji K2 konstruiranje in zasedla prvo mesto in uvrstitev na državno tekmovanje.
  • Jakob Klemenčič in Sara Zelko sta tekmovala v kategoriji T2 – Izdelava izdelka iz lesa z uporabo električnega orodja in zasedla tretje mesto.
  • Almin Gazibegović in Nal Šuster sta tekmovala v kategoriji T1 – Izdelava izdelka iz papirja.
  • Gregor Kuhar in Neo Forjanič sta tekmovala v kategoriji T3 – Izdelava izdelka iz umetne mase in dosegla tretje mesto.
  • Mark Durič in Eva Kumin sta tekmovala v kategoriji T4  – Izdelava izdelka iz kovine.

Vsem tekmovalcem čestitamo za dosežene rezultate.

Mentorji