Bolj kot se je približeval čas odhoda v zimsko šolo v naravi, več skrbi smo imeli. In ko smo končno vse pripravili, je napočil čas za odhod. Na parkirišču pred trgovino Tuš nas je v ponedeljek, 17. 2. 2020 čakal avtobus. Napolnili smo ga s kovčki in smučarsko opremo ter se polni vznemirjenja in z veliko dobre volje podali na pot v Kranjsko Goro. Kljub dolgi vožnji je čas hitro minil. Ko smo prispeli, smo se najprej namestili v sobe in kmalu za tem že podali na prvo smučarsko pustolovščino. Nekateri so prvič stali na smučeh in naredili prve zavoje, drugi so se na belih strminah iz dneva v dan bolj izurili. Ogledali smo si tudi znamenitosti Kranjske Gore in njene okolice ter Liznjekovo domačijo, ki je preurejena v muzej, preizkusili smo se v nordijski hoji, se podali proti Zelencem itd. Aktivnosti pa se niso odvijale samo zunaj, ampak tudi v prostorih doma. Učitelji so nas seznanili z nevarnostmi v naravi,  s FIS pravili, nam pripravili kviz, disko in še mnogo zanimivega.
Zimska šola v naravi nam  bo ostala v lepem spominu, saj smo doživeli veliko lepega in  se veliko novega naučili.

Vito Ferčak, 6.a

img_1364_1