V sredo, 22. 5. 2024, smo sodelovali na največjem promocijskem dogodku znotraj Tednov vseživljenjske učenja na t. i. Paradi učenja 2024 – dnevu učečih se skupnosti, ki vsak leto poteka v organizaciji Ljudske univerze Murska Sobota. Murskosoboški Trg kulture je prekipeval od ustvarjalnost in inovativnost šole. Na stojnici smo predstavili našo gledališko predstavo Zmenki in kulinarične dobrote našega turistična podmladka. Poskrbljeno je bilo tudi za razvajanje brbončic s posebno sladico t. i. Culico dobrot, ki so jo razvili člani našega turističnega podmladka, in s kavnimi kroglicami. Obiskovalci so se lahko preizkusili tudi v kvizu o Cankarju. V kulturnem programu so odlično nastopili naši mladi člani otroške folklorne skupine.