V četrtek, 21. 6. 2024, je v šolski telovadnici pod geslom “Lepa beseda/gesta lepo mesto najde” potekala naša zaključna prireditev, na kateri so se predstavili številni talenti naše šole. Učenci so z izvirnimi točkami, ki so jih pripravljali skupaj s svojimi mentorji, prikazali veliko ustvarjalnosti, prepleta različnih zgodb, lepih besed in dejanj. To leto je bilo prav posebno, saj smo razvijali in se posvečali marsičemu, še posebej pa vrednotam, ki so v današnjem svetu še kako pomembne in dragocene. Prireditev, na kateri so bila podeljena tudi priznanja in nagrade najuspešnejšim učencem, smo zaključili s popotnico za vse nas. Naj nas v prihajajočih dneh vodi misel naredimo nekaj posebnega za nekoga, četudi gre za najbolj preprosto stvar.

Učenci in kolektiv OŠ III Murska Sobota